KAMPANYA
%10 İNDİRİM İÇİN KALAN SÜRE 
Eperde ile güvenli alışverişe hoşgeldiniz. Nasıl mı?  Sıfır Riskli Alışveriş Modeli Nedir?  Eperde Tanıtım Videosu

Eperde Nedir?

 • Eperde bünyesinde perde üreticilerini ve mağazalarını bir araya getiren bir pazar yeridir. Eperde 'de satış yapmak isteyen perde üreticileri bizimle iletişime geçerler, biz gerekli hukuki ve teknik kontrollerini yaptıktan sonra Eperde üzerinde satış yapmalarına olanak sağlarız. Dolayısıyla Eperde perde üreticisi değildir, Eperde sizinle perde üreticileri arasında bir köprüdür. :)

Sadece Köprü müsünüz?

 • Hayır sadece köprü değiliz. :) Eperde, perde ve mağazacılık konusunda uzman bir kadro ile hizmet vermektedir. Herhangi farklı bir pazar yerinden farkımız, o pazar yerlerinden on milyon kez kullanabileceğiniz traş bıçağı, rize turist çayı, tost makinesi yanında perde siparişi de verebilirsiniz. Tabi onlarda bir ihtiyaç ama biz sadece perdeye özel bir pazar yeri olduğumuzdan biz de tost makinesi ya da rize turist çayı bulamazsınız. Fakat "Salonuma nasıl bir perde almalıyım?" sorusunun cevabını Eperde'nin uzman ekibinden öğrenebilirsiniz. :)

Fiyatlarımız fiziki mağazalara göre neredeyse yarı yarıya çok daha ucuz, çünkü!

 • Çünkü fiziksel mağazalarda maliyetler yüksek ve hitap edilen pazar alanı internete oranla çok daha azdır. Mahalledenizdeki perdeci sadece sizin mahallenize hitap eder. Eperde ise tüm Türkiye'ye ve dünyaya.. Eperde sadece internet üzerinden satış ve tüm Türkiye'ye satış yapar ve sürümden kazanır. Bu da size çok daha uygun fiyatla perdeleri ulaştırmamızı sağlıyor. :)

Eperde Güvenilir mi?

 • Eperde 100% güvenlidir. Sitemiz 256 bit SSL sertifikası ile korunmakta olup banka ve kredi kartlarınızda sadece 3D güvenlik ile alışveriş yaparsınız. Kredi kartı numaralarınız kesinlikle saklanmaz ve kartlarınızdan alınacak provizyonlar için BDDK onaylı kredi kartı kuruluşu PayTr ile çalışmaktayız. Dilerseniz kredi kartı ödeme kuruluş listesine aşağıdaki Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu yani BDDK 'nın resmi sitesinden ulaşabilirsiniz. PayTr kredi kartı kuruluşuda BDDK tarafından onaylanmıştır ve devletimiz tarafından denetlenmektedir.

Ödemeleriniz Hemen Satıcılara Aktarılmaz!

 • Siz Eperde'ye kredi kartınız ile ödeme yaptıktan sonra paranız Eperde'nin güvenli havuz hesabında blokede tutulur.
 • Daha sonra satıcı ürünü kargoya verir, ürün sizin elinize ulaştıktan sonra siz onay verirseniz ve para satıcıya aktarılır.
 • Eğer ürün size kargolandıktan sonra 4 gün içinde siz onay vermezseniz sistem ürünü teslim aldığınızı düşünür ve otomatik olarak onaylar.
 • Sistem onaylamış olsa dahi eğer bir sorun yaşarsanız bizimle her şekilde iletişim kurabilirsiniz.  Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Ben Kredi Kartı Kullanmıyorum, Kapıda Ödeme Var mı?

 • Evet kapıda ödememiz mevcuttur.

Cayma Hakkı ve Ürünlerimi İade Edebilir miyim?

 • Siparişiniz bize ulaştıktan sonra 1 saat içinde koşulsuz iptal edebilirsiniz. Bunun dışında eğer siparişiniz üretime alınmadıysa yine iptalini talep edebilirsiniz.
 • Eğer teslim aldığınız ürünlerde bir defo ya da beklediğinizden farklı bir ürün geldiyse koşulsuz olarak iade veya değişim yapabilirsiniz. Sizden istediğimiz tek şey ölçülerinizi bize doğru bildirmeniz. Çünkü üretim tamamen size özel yapıldığından dolayı bize vermiş olduğunuz hatalı ölçülerden kaynaklı sorunlarda iade taleplerine olumlu cevap veremiyoruz. Çünkü dediğimiz gibi ürün tamamen size özel olarak üretiliyor ve 6502 sayili tüketicinin korunmasi hakkindaki kanuna göre kisiye özel olarak üretilen ürünlerde cayma hakki bulunmamaktadir.

Sizden Alışveriş Yapanların Yorumlarını Görmek İstiyorum?

 • Sizden alışveriş yapanların yorumlarını görmek istiyorum diyorsanız Facebook sayfamızdaki değerlendirmelerimizi okuyabilirsiniz. Aslında biz zaten böyle bir araştırma içinde olacağınızı biliyoruz ve hemen linki paylaşıyoruz. Bizimle ilgili yorumlarınızın bulunduğu adresimiz aşağıda. :) Bunlar tabi sadece Facebook üzerinde olanlar. Özel mesaj olarak gönderilen teşekkür mesajları saymıyoruz bile :)
 • https://www.facebook.com/pg/Eperde/reviews/

Yeriniz Nerede?

 • Merkezimiz Bursa Nilüfer'dedir. Fakat size gelecek ürünler farklı şehirlerden olabilir. Bursa, Istanbul, Kayseri gibi sipariş verdiğiniz ürünün üreticisi hangi şehirde ise kargo o şehirden gönderilmektedir. 

Size Nasıl Ulaşabilirim?

 • Öncelikli olarak ürün detay sayfalarımızda satıcılarımızın telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
 • Satıcılarımıza Eperde üzerinden mesaj gönderebilirsiniz.
 • Eğer direk Eperde ile görüşmek isterseniz bize Facebook adresimizden, web sitemizdeki mesaj bölümünden veya mesai saatlerinde 0850 302 54 43 numaralı çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Halen Aklıma Takılan Birşeyler Var.

 • Halen aklıma takılan birşeyler var diyorsanız yukarıda belirttiğimiz kanallardan bize ulaşabilir aklınızdakileri sorabilirsiniz. :)

Eğer Herşey Tamam Diyorsanız?

 Şimdi Alışverişe Başla :)