Eperde Gizlilik Sözleşmesi

(İlan Tarihi: 18.03.2016)

İşbu Gizlilik Politikası, www.eperde.com sitesine üye olan tüm kullanıcılar açısından geçerlidir.

Bu Gizlilik Politikası, kişisel bilgilerinizin nasıl kullanıldığını ve ne şekilde korunduğunu göstermektedir. Hizmetlerimizi kullanmakla, işbu Gizlilik Politikasının hüküm ve şartlarını kabul etmektesiniz. Gizlilik Politikasının özeti ve gizlilik konusundaki sorularınıza ilişkin daha fazla bilgi için lütfen Gizlilik Merkezi sayfasını ziyaret ediniz. İşbu Gizlilik Politikası; yeni kullanıcılar için üyelik kayıt işleminin tamamlanması ile, mevcut kullanıcılar için onaylandığı tarihte,yürürlüğe girecektir.

İşbu sözleşme, sizinle, Cumhuriyet Mah. Yağmur Sok. Cadde 224 Sitesi B Blok K:1 D:1 Nilüfer-Bursa adresinde mukim Eperde Bilgi Teknolojileri San. Ve Tic. Ltd. Şti. (kısaca Eperde olarak anılacaktır), kişisel bilgilerinizin işlenmesinden sorumlu olduğunu ve işbu bilgileri, Eperde Kullanıcı Sözleşmesi’nde ve işbu Gizlilik Politikası’nda belirtilen hizmetleri sunabilmek amacıyla kişisel bilgilerinizi işleyebileceğini; kabul etmektesiniz.

İçindekiler

Kapsam
Denetim ve işlem yapan taraflar
Kişisel bilgilerinizin toplanması
Kişisel bilgilerinizin kullanımı
Kişisel bilgilerinizin silinmesi
Pazarlama
Kişisel bilgilerinizin eperde tarafından açıklanması
Eperde`de paylaştığınız kişiler bilgileriniz
Bilgilerin eperde`de kullanılması
Çerezler/Kurabiye
İstenmeyen mesajlar, sahte elektronik posta ve casus yazılımların engellenmesi
Kullanıcı hesabının güvenliği
Kişisel bilgilerinize erişilmesi, kişisel bilgilerinizin görüntülenmesi ve değiştirilmesi
Güvenlik
Üçüncü kişiler
Genel

 


Tanıtım

Eperde'nin destek sayfasına hoş geldiniz, bu sayfamız da aklınıza takılan her şeye yer vermeye çalıştık, aradığınız konulara üst kategorilerden ulaşabileceğiniz gibi, arama alanından da hızlıca ulaşabilirsiniz.
Mutlu Yaşayın.