KAMPANYA
%10 İNDİRİM İÇİN KALAN SÜRE 
Eperde ile güvenli alışverişe hoşgeldiniz. Nasıl mı?  Sıfır Riskli Alışveriş Modeli Nedir?  Eperde Tanıtım Videosu
Yeni üyelere özel indirim
Perde Kampanya
 

Salon Fon Perde - Modern Keten Görünümlü Işık Geçirmez Karatma Fon Perde 2021 Ikon- Füme

Ürün Kodu: #41666

5.00

 Mt Fiyatı
Renk
₺569,76  
Önceki Fiyat (%15 İndirim) ₺670,30  
Gri Füme Antrasit

%15 İNDİRİM   7 gün 3 saat kaldı


Mağaza: Lider Perde

Benzer ÜrünlerGeniş Enli Kumaş  Gri Antrasit Koyu Füme Renk Karartma Blackout Güneşlik Fon Kalın Perde Favorilere Ekle Tüm varyantlar(13) için tıklayınız Gri Antrasit Koyu Füme Renk Karartma Blackout Güneşlik Fon Kalın Perde Mt fiyatı ₺525,66
 

%10 indirimli fiyat ₺473,09 
(53 yorumu gör)
%10 İNDİRİM  
   
Geniş Enli Kumaş  Karartma Blackout Açık Gri %85 Karatma Favorilere Ekle Tüm varyantlar(16) için tıklayınız Karartma Blackout Açık Gri %85 Karatma Mt fiyatı ₺599,42
 

%15 indirimli fiyat ₺509,51 
(18 yorumu gör)
%15 İNDİRİM   7 gün 3 saat kaldı
   
Brillant Karartma Blackout Koyu Gri Renk Fon Perde- Gri Koyu Favorilere Ekle Tüm varyantlar(16) için tıklayınız Brillant Karartma Blackout Koyu Gri Renk Fon Perde- Gri Koyu Mt fiyatı ₺858,90
 

%15 indirimli fiyat ₺730,06 
(16 yorumu gör)
%15 İNDİRİM   7 gün 3 saat kaldı
   
Geniş Enli Kumaş  %90 Brillant Karartma Blackout Açık Gri Renk Fon Perde- Gri Açık Favorilere Ekle Tüm varyantlar(16) için tıklayınız %90 Brillant Karartma Blackout Açık Gri Renk Fon Perde- Gri Açık Mt fiyatı ₺858,08
 

%15 indirimli fiyat ₺729,37 
(8 yorumu gör)
%15 İNDİRİM   7 gün 3 saat kaldı
   
Geniş Enli Kumaş  Brillant Karartma Blackout %90 Gri Renk Fon Perde- Gri-füme-antrasit Favorilere Ekle Tüm varyantlar(16) için tıklayınız Brillant Karartma Blackout %90 Gri Renk Fon Perde- Gri-füme-antrasit Mt fiyatı ₺858,30
 

%15 indirimli fiyat ₺729,56 
(7 yorumu gör)
%15 İNDİRİM   7 gün 3 saat kaldı
   
Geniş Enli Kumaş  Modern Keten Görünümlü Işık Geçirmez Karatma Fon Perde 2024 Ikon- Füme-antrasit Favorilere Ekle Tüm varyantlar(5) için tıklayınız Modern Keten Görünümlü Işık Geçirmez Karatma Fon Perde 2024 Ikon- Füme-antrasit Mt fiyatı ₺670,30
 

%15 indirimli fiyat ₺569,76 
(6 yorumu gör)
%15 İNDİRİM   7 gün 3 saat kaldı
   
Geniş Enli Kumaş  Gri Keten Blackout Karartma Fon Perde Favorilere Ekle Tüm varyantlar(5) için tıklayınız Gri Keten Blackout Karartma Fon Perde Mt fiyatı ₺1.369,60
 

%25 indirimli fiyat ₺1.027,20 
(5 yorumu gör)
%25 İNDİRİM   7 gün 3 saat kaldı
   
Geniş Enli Kumaş  %99 Brillant Karartma Blackout Antrasit Gri Renk Fon Perde- Antrasit Favorilere Ekle Tüm varyantlar(16) için tıklayınız %99 Brillant Karartma Blackout Antrasit Gri Renk Fon Perde- Antrasit Mt fiyatı ₺858,30
 

%15 indirimli fiyat ₺729,56 
(4 yorumu gör)
%15 İNDİRİM   7 gün 3 saat kaldı
   
Geniş Enli Kumaş  Füme- Antresit Blackaut Fon Perde Işık Geçirmez Favorilere Ekle Tüm varyantlar(6) için tıklayınız Füme- Antresit Blackaut Fon Perde Işık Geçirmez Mt fiyatı ₺901,50
 

%20 indirimli fiyat ₺721,20 
(1 yorumu gör)
%20 İNDİRİM   7 gün 3 saat kaldı
   


Beğendiğiniz ürünü favoriye eklerseniz, sonrasında favorilerimden hızlıca ulaşabilirsiniz

Salon Fon Perde - Modern Keten Görünümlü Işık Geçirmez Karatma Fon Perde 2021 Ikon- Füme Ürün Açıklaması

Marka Garanti Süresi Kargoya Verilme Süresi
Elle Marka 2 yıl 4 - 7 iş günü
Salon Fon Perde - Modern Keten Görünümlü Işık Geçirmez Karatma Fon Perde 2021 Ikon- Füme
Kumaş Hakkında

İncelemekte oldugunuz bu ürün son dönemlerin en trend ürünlerinden %65 polyester %35 pamuk/keten karışı ip oranı ile dokunmuştur.arka yüzü yarı parlak saten görünümdedir.Kumaş üzerinde yakından bakıldıgında hafif fitilli geçişler mevcuttur,1. sınıf dokumadandır.

Hem görsel amaçlı fon perde hemde salon yada odanızını dışardan gelen ışığını kesmede kullanabileceğiniz en yeni ve en modern kibar ve şık görünümlü ürününü size sunmaktan gurur duyarız.

Kapatma amaçlı fon perdenizi hem yanda görsel amaçlı hemde kapatma amaçlı kullanabilmenizin püf noktası

fonu iki kanat olarak yaptırın ve her kanadı olması gereken ölçüden %50 daha geniş yaptırın yani 300cm bir cam için 150 cm olan bir kanadını siz 200-250 cm olarak yaptırdıgınızda hem size gündüz yana topladıgınızda dolu dolu pileli görüntü sağlayabileceğiniz oranda kumaş doluluğu sağlayacak hemde kapatma yaptıgınızda elle pile yapıp kapatma esnasında da pileli görüntüsü alabilme olanağı verecektir,böylece düz güneşlik gibi basit görünümünden arınmış hafif desen dokulu bir modern görünüm ve pile görünümüne sahip karartma perdeniz olmuş olacak.

Bunun için ölçü yazıp sepete atarken mutlaka kendi kumaşından bağcık yada tercihe göre braçol ile birlikte almalısınız.

Kumaş Özelliği
 • Kumaş, hasır ve keten efektli arası doğal bir görünüme sahiptir.
Dikkat Edilmesi Geren Hususlar

Tekstil ürünlerinde farklı zamanlarda üretilen ürünlerde kazan farkı die tabir edilen ton farkı olma olasılığı çok yüksektir,bu nedenle aynı oda içerisindeki tül ve fon perde siparişlerinizi ayrı ayrı yada farklı zamanlarda sipariş etmeyiniz.Aynı firmadan satın almış da olsanız birinci ve ikinci siparişinizin aynı kazanda üretilmiş olma olasılığı düşüktür.dolayısı ile ton farkı olacak bu da aynı oda içerisinde iki farklı ton oluşacaktır.Bunun için aynı odaya takacağınız perdelerinizi mutlaka tek seferde sipariş ediniz.Ayrı ayrı verilen siparişlerden dolayı yaşanacak sıkıntıda satıcı firma sorumlu tutulamaz.

eperde.com da birçok farklı firmanın ürünü sergilenmektedir,farklı satıcılardan aldıgınız ürünler size ayrı ayrı gönderilecektir.Tüm ürünlerinizin tek bir pakette gelmesini istiyorsanız ayrı ayrı kargo ile uğraşmak istemiyorsanız tüm ürünlerinizi aynı satıcıdan satın almaya dikkat ediniz.siteden ürünün içine girdiğinizde o ürünün hangi satIıcı firmaya ait oldugu yazmaktadır.Aynı firmaya ait farklı ürün gruplarını bulmak için arama alanını kullanabilirsiniz.Örnek olarak eperde.com un arama alanına lider stor,lider tül,lider fon,lider zebra,lider aksesuar gibi aradıgınız ürünün adını yazarak aratabilir ve sadece sadece o firmamıza ait olan stor,zebra,tülperde,fonde yada aksesuar çeşitlerini önünüze sıralamış olacaksınız.hangi ürün hangi firmaya ait die uğraşmak ve zaman kaybetmek zorunda kalmazsınız.Hem kısa zamanda alışverişinizi tamalamış olursunuz hemde tüm ürünleriniz aynı paket içinde kapınıza gelmiş olur.Keyifli alışverişler dileriz.

Fon Perde Kenar Bağı
 • Kenar bağı, kapatma amaçlı fon perdeler dışında pakette standart olarak kendi kumaşından gönderilmektedir.
 • kapatma amaçlı pilesiz dikimde fon bağcığı gönderilmez,pilesiz aldığınız fonlar için bağcık gerekiyorsa ölçü yazdıktan sonra alttan seçenekli ürünlerden kendi kumaşından bağcık seçerek fon perdeyi sepete atınız.
Renk Tonu

Fon perde fotoğraf çekiminden kaynaklı bir miktar ton farkı olasılığı vardır bu ayrıntıyı göz önüne getirerek siparişinizi veriniz.

Dikiş Modeli
 • Bu fon perdeyi düz yada pileli şekilde satın alabilmektesiniz, pileler kanun pile`dir, fon perde dikili montaja hazır olarak gönderilmektedir.
 • Korniş dışında rustik perdeye göre de dikiş yapılmaktadır, sipariş sonrası bize mesaj atarak belirtebilirsiniz.
DİKKAT!! Doğru Ölçü Alımı için Dikkat Edilmesi Gereken Detaylar
 • Özellikle Tül ve Fon perdelerde olmak üzere tüm perde siparişlerinde doğru ölçü işin en can alıcı noktasıdır.Doğru alınmış bir ölçü sorunsuz bir perde alışverişinin 3/2 sidir..Kişiden kişiye hassas ölçü alımı değişebileceği gibi metre den mezuro ya da ölçü değişir.Bu noktada en önemli ölçü Yere kadar uzun yapılan tüllerde ve fon perde boy ölçüsüdür.Bu durumda şu ayrıntılara kesinlikle dikkat edilmelidir.
 • _Ölçü mutlaka şerit metre ile ölçülmeli (mezuro yada başka ölçü şekilleri ile belirlenen ölçülerin yanlış çıkma olasılığı çok yüksektir.)
 • _En ölçüsüne +5 cm Telafi payı ilave ediniz.(En ölçüsü olarak 5cm uzun olan fon perde hiçbir sıkıntı vermezken 5cm kısa olan ürün göze hoş gelmeyecektir)
 • _Boy ölçüsü mutlaka kornişten aşağıya dik açı ile ölçülmeli duvardan ölçülüyorsa -2cm korniş payı toplam ölçüden düşülmelidir,ayrıca dik tutulmadan eğimli tutularak ölçülen ölçüde doğru ölçü olmaz)
 • _Boyunu yere kadar olmasını istediğiniz perdelerde alttan mutlaka 4-5 cm pay bırakınız,bunun için en ideal olanı kornişten yerde duvar dibindeki süpürgeliğin üst hizasıdır.(klasik süpürgeliklerde süpürgelik yüksekliği 5cm dir)Böylelikle yere değmesiniengellemiş ve toz toplamasının önüne geçmiş olursunuz.Özellikle yerde biriktirmek istiyrsanız da sistemin verdiği en uzun boyu tercih ediniz.
 • _Firmamızda üretilen tüm tül ve fon perdelerde ölçü hassasiyeti en v boy ölçüsünde en fazla + - 2 cm olarak üretilir.
Fon Perde Yıkama Talimatı
 • Fon perdeyi 30 derecede mutlaka ılık suda yıkayınız, ütü yapmanız da hiç bir mahsur yoktur.

Salon Fon Perde - Modern Keten Görünümlü Işık Geçirmez Karatma Fon Perde 2021 Ikon- Füme Ödeme Seçenekleri

Kapıda ödeme: Türkiye'nin her yerine kapıda nakit ödeme imkanı

Kapıda kredi kartı ödeme: Türkiye'nin her yerine kapıda kredi kartı ile ödeme imkanı

Bankamatik kartı: Tüm bankamatik kartları ile tek geçim alışveriş yapabilirsiniz.

Kredi kartı: Anlaşmalı kredi kartlarına 12 aya kadar taksit imkanı

Kredi kartı taksit bilgileri

Salon Fon Perde - Modern Keten Görünümlü Işık Geçirmez Karatma Fon Perde 2021 Ikon- Füme Ölçüsü Nasıl Alınır?

fon-perde-olcu-sablonu-0-1-0

Camınızın yüksekliğini ölçün, -3 santim daha kısa şekilde, sipariş edebilirsiniz.

Yere yığılma şeklinde bir duruş sergilemek isterseniz, yere kadar ölçün +15 santim ilave edin, bu yeterli olacaktır. Dekor amaçlı kullanacaksanız enini geniş sipariş etmemeye çalışın ki gündüz pencerenizden giren ışığı kesmesin, ideal fon eni 70-90 cm arasıdır.

Kapatma amaçlı kullandığınız da 2 kanat şeklinde pilesiz sipariş edin, 2 kanat sipariş etmenizin faydası, gündüz iki kenarda dekor amaçlı kullanabilirsiniz.

Müşteri Yorumları


20.06.2023 18:15:06
Zonguldak - Kozlu
Ürün harika
Perdeye bayıldım . Tam istediğim gibi olmuş. Satıcı da ilgili, sorulara cevap veriyor . Kargo paketi de çok özenliydi . Perdenin dokusu çok güzel ve çok güzel karartıyor. Almayı düşünüyorsanız kararsız kalmayın .alın. Cok memnun kaldım. Satıcıya da teşekkür ederim


20.06.2023 18:15:06

Sipariş Ölçüsü : 145x250  Ürünü satın aldı.

Bu değerlendirmeyi faydalı buldunuz mu?


19.03.2022 13:58:28
Muğla - menteşe
harika
bu kadar mı kaliteli işçilik olur dikim ölçü muntazam.2.alışverişim ve yine mutluyum teşekkür ederim eperde ve lider perde firmasına.çok beğendim çok.gün ışıgını mükemmel kesiyor.görselde ekleyeceğim almak isteyenlere fikir olsun


19.03.2022 13:58:28

Sipariş Ölçüsü : 150x265  Ürünü satın aldı.

Bu değerlendirmeyi faydalı buldunuz mu?


12.12.2021 00:51:05
Bursa - Nilüfer
On üzerinden on, sıfır eksik
Perde tam istediğim ölçüde, hiç sapma yok, aldım ölçtüm birebir gerçekten, uzun zamandır böylesi net çalışan yer görmemiştim hata payı yok. Gönderim son gününü beklemeden hazır olursa çıkartıyorlar kargoyu, öyle bir vaatleri yok ama son dakikaya bırakmıyorlar. Ufak bir isteğim olmuştu mesaj olarak yazdım, kargo ertesi gün çıkınca herhalde görmemişlerdir dedim ama cevap yazmak yerine istediğimi yapıp öyle göndermişler, bir kez daha takdirimi kazandılar. Çok teşekkür ederim, herkese tavsiye ederim. Fiyatının uygunluğu da cabası zaten ona hiç girmiyorum, sizin gibi esnaf artsa da içimiz rahat açsak kargoları Not: Fotoğraf ekleyemedim bir türlü ama gerek de yok, görsellerde neyse birebir aynısı

12.12.2021 00:51:05

Sipariş Ölçüsü : 210x177  Ürünü satın aldı.

Bu değerlendirmeyi faydalı buldunuz mu?


6.08.2021 13:25:53
İstanbul - Küçükçekmece
Teşekkürler
Harika olmuş, ellerinize sağlık.

6.08.2021 13:25:53

Sipariş Ölçüsü : 95x260  Ürünü satın aldı.

Bu değerlendirmeyi faydalı buldunuz mu?


2.06.2021 19:54:08
Konya - Selçuklu
Harika
Perdelerin dikimi kargolaması herşeyinden çok memnun kaldık. Sipariş verdikten 3 gün sonra elimizdeydi. Perdenin karartması çok iyi. Piyasaya da bakmıştım. Bu fiyata bu kalitede hiçbir perdecide ürün bulamamıştım.Teşekkür ederiz. Eperde den ilk alışverişimizdi. Ama son olmayacak...

2.06.2021 19:54:08

Sipariş Ölçüsü : 240x275  Ürünü satın aldı.

Bu değerlendirmeyi faydalı buldunuz mu?


22.05.2021 20:11:38
İstanbul - Zeytinburnu
Çok güzel
Ürün gayet güzel dikilmiş ölçüler istediğim gibi, mağaza iletişimine 4 verme sebebim hiç iletişime geçmemeleriydi nasıl değerlendireceğimi bilemedim kötü de vermek istemedim teşekkürler elinize sağlık

22.05.2021 20:11:38

Sipariş Ölçüsü : 250x272  Ürünü satın aldı.

Bu değerlendirmeyi faydalı buldunuz mu?


21.04.2021 16:13:56
İstanbul - Küçükçekmece
Asla ışık geçirmiyor
Ürün görselde göründüğü gibi, hoş bir dokusu var. Karartma etkisi yüzde yüz. Gün ortasında bile perdeleri kapattığınız zaman kapkaranlık oluyor. Gönül rahatlığıyla alınabilir.


21.04.2021 16:13:56

Sipariş Ölçüsü : 220x261  Ürünü satın aldı.

Bu değerlendirmeyi faydalı buldunuz mu?


19.03.2021 19:14:36
Gaziantep - Şehitkamil
Harika
Ürünün rengi, dokusu, boyutları göründüğü gibi geldi. Gerçekten de gündüz kapattığımızda gece gibi karartıyor. Teşekkür ederiz.

19.03.2021 19:14:36

Sipariş Ölçüsü : 170x270  Ürünü satın aldı.

Bu değerlendirmeyi faydalı buldunuz mu?


9.03.2023 10:21:57
İzmir - Çiğli
Kullanıcı bu ürün için yorum yazmadan değerlendirme yapmıştır

9.03.2023 10:21:57

Sipariş Ölçüsü : 145x235  Ürünü satın aldı.

Bu değerlendirmeyi faydalı buldunuz mu?