Ödeme Koruma Sistemi

 

Ödeme Koruma Sistemi

eperde.com‘da alışveriş; ürün kontrolü, deneme ve onay süreçlerinden oluşan “Ödeme Koruma Sistemi”nin güvencesi altındadır.

Ödeme Koruma Sistemi, 3 aşamadan oluşmaktadır:

1- Müşteri ürünü alır

Müşteri, ürünü seçip sepete ekler. Ödeme tamamlandıktan sonra ürün bedeli, eperde.com havuz hesabına aktarılır.

2- Ürün kargolanır

Mağaza, ürünü belirttiği süre içerisinde müşteriye gönderir. Müşteri, ürünü teslim alıp inceler.

3- Ödeme mağazaya aktarılır

Müşteri, ürünü teslim alıp inceler ve siparişe onay verir. Onay ile birlikte ödeme, eperde.com havuz hesabından mağazaya aktarılır.

Ödeme Koruma Sistemi ile hem mağazalar hem de müşteriler için online alışveriş işlemi güvenle gerçekleştirilir.


Ödeme Koruma Sistemi Nasıl Çalışır?

  • Müşteri, ürünü beğenip ödemeyi tamamladıktan sonra mağazanın belirttiği tedarik süresi içinde ürünü kargolaması gerekmektedir. Mağaza, bu süre içinde ürünü kargolamadığında, müşteri yardım sayfasından satın alma işlemini iptal edebilir. İşlemin iptal edilmesi durumunda, ürün bedeli, kredi kartı veya banka kartı üzerinden müşteriye kesintisiz olarak iade edilecektir.

 

  • Teslim alınan üründe herhangi bir sorun yoksa ürünün kargolandığı tarihten itibaren 3 iş günü içinde müşterinin ödemeye onay vermesi gerekmektedir. Bu süre sonunda ödemeye hâlâ onay verilmediyse sistem tarafından müşteriye hatırlatma uyarısı gönderilir ve son 24 saat süreci başlatılır.

 

  • Teslim alınan üründe herhangi bir sorun yoksa ve ürünün kargolandığı tarihten itibaren 3 iş günü ve 24 saat içinde sipariş onaylanmadığında, eperde.com siparişe otomatik olarak onay verecektir.

 

  • Teslim alınan ürün, kusurlu/arızalı veya belirtilenden farklıysa müşteri ürünü iade etmek için, Hesabım sayfasından onay sürecini durdurup sonra iade sürecini başlatabilir.

Tanıtım

Eperde'nin destek sayfasına hoş geldiniz, bu sayfamız da aklınıza takılan her şeye yer vermeye çalıştık, aradığınız konulara üst kategorilerden ulaşabileceğiniz gibi, arama alanından da hızlıca ulaşabilirsiniz.
Mutlu Yaşayın.